Almanyada Oturum Almak

Yüksek yaşam standartlarında ve yüksek kazançlı iş kurmak isteyen kişilerin adresi konumunda olan Almanya, Almanyada oturum almak konusunda cazip özelliklere yanında ekonomik sosyal ve kültürel özelliklere sahiptir. Almanyada oturum almak için birçok neden sahip olan girişimciler gayrimenkul alarak, şirke kurarak yatırım yapmakta ve çok yönlü ekonomik fonksiyonlara sahip olarak Almanya’da yüksek standartlarda yaşama sahip olmaktadır.

Almanyada Oturum Almak için Gerekli Belgeler

Almanyada oturum almak için gerekli belgeler; Nova Golden Visa uzman danışmaları ile pratik bir işlem dönüşen Almanyada oturum almak başlangıcından bitimine kadar takip edilerek başvurucu kişinin en az zaman kaybı ve en az emek kaybı işe tamamlanmaktadır. Başvuru işlemlerinde istenen belgeler:

  • Eksiksiz şekilde doğrulmuş iki adet başvuru formu
  • Başvuran kişi tarafından imzalanmış ikamet evrakı
  • 2 tane biyometrik vesikalık fotoğraf
  • Eşlerin her ikisi için de nüfus bilgilerini içeren nüfus kayıt ve evlenme kayıt belgesi
  • Başvurucuya ait nüfus kayıt örneği
  • Eşler eğer önceden evlilik geçirmişlerse bu durumu belirten boşanma dava kararları
  • Almanyada yaşayacağı yeri gösteren ikamet evrakı
  • Temel A! Seviyede Almanca dil yeterlilik seviyesini gösteren belge

almanya daimi ikamet izni

Bu belgelerin yanında kişilerin özel durmalarına göre oluşabilecek yeni durumlar için evrak gerekebilir. Bu durumda ise işlemin en başında olduğu gibi Nova Golden Visa danışmanları devreye girerek kısa sürede hızlı şekilde işlemleri tamamlamaktadır.

Almanyada Oturum İzni Almanın En kolay Yolu

Almanyada oturum izni almanın en kolay yolu olan Nova Golden Visa danışmanlık hizmetleri yerinde hizmet desteği sağlayarak anında çözümler üretmekte, Hem Almanya’da hem de Türkiye’de bulundurduğu ofisleri ile birebir hizmet desteği sağlamakladır. Bu yönü ile müşterilerini çözümsüz bırakmayan Nova Golden Visa nerede olurlarsa olsun hem iletişim araçları vasıtası hem de ofisleri aracılığı ile hizmetlerini kesintisiz sağlamaktadır.

Almanya’da Oturum İzni Almanın En kolay Yolu 2018

41 yılık tecrübesi ile her zaman olduğu gibi 2018’de de oturum izni işlemlerinde alanında söz sahibi konumu ile öne çıkan Nova Golden Visa Almanya’da oturum izni almanın en kolay yolu 2018 konulu açılış etkinliği ile Trump Towers’de etkinliğe imza atarak müşterileri ile buluştu. Soruları ve talepleri alarak 2018 den sonraki yıllara geliştireceği strateji için müşterileri ile çözüm odaklı görüşmeler yaparak oturum izin almanın en kolay yolunu müşterileri ile paylaştı.

almanya ikamet izni

Almanyada Oturum Almanın Yolları

Almanya oturum almanın yolları için farklı şekillerde şartlar sunan Nova Golden Visa, şirket kurmak ve gayrimenkul almak şeklinde yatırım şartları sunmaktadır. Minimum seviyede yapılacak yatırım bedelleri ile şartları oluşturarak Almanyada oturum izni alınmaktadır. Detaylar ve program şartları için danışman desteğine ihtiyaç duya girişimciler Nova Golden Visa danışmaları ile yatırmalarını kısa sürede yaparak hayal ettikleri hayata kavuşuyorlar.

Almanyada Oturum Nasıl Alınır

Almanya oturum izin başvuru işlemlerinin her aşamasında danışman desteğine ihtiyaç duyan yatırımcılar, Nova Golden Visa danışmanlığı ile amaçlarına kısa sürede ulaşıyorlar. Peki Almanyada oturum nasıl alınır? Nova Group Holding,  ister şirket kurarak ister gayrimenkul alarak oturum izni alma tercihinde başvurucunun yanında yer alan, işlemelerin yapılması, tamamlanması ve en önemlisi de sonrasında da takip işlemlerini yaparak kusursuz hizmet desteği sağlamaktadır.