[vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Almanya oturma ve çalışma izni

Global dünyaya ayak uydurmak ve hem hayatını hem dede işini dünya standartları üzerine çıkarmak isteyenlerin tercihi olan Almanya oturma ve çalışma izni özel avantajları ve cazip koşulları ile yatırıcıları cezbediyor. Sağlık, eğitim ve ekonomi alanında olduğu gibi bürokrasi, sanat ve spor alanlarında da dünya standartlarını belirleyen Almanya, şirket kurarak ve gayrimenkul alarak yatırımcılara kazançlı bir dünyanın kapılarını açma fırsatı sunuyor.

Nova Golden Visa danışmanlığı ile kolaylaşan Almanyada oturma ve çalışma izni işlemleri Almanya’da ve İstanbul’da bulunan hizmet ofisleri ile çözüm odaklı hizmetlere dönüşüyor. Almanya oturma ve çalışma izni işlemlerinde yatırımcıların tercihi olan Nova Golden Visa Almanya verdiği hizmetler ile yatırımcıların yeni hayatına hızlı ve kolay şekilde başlamasını sağlıyor. Almanya oturma ve çalışma izni ile yeni hayata başlamak isteyenleri Almanya’da bekleyen sosyal ve kültürel hayatı mercek altına aldığımızda eğitim, kültür, spor, tarih güvenlik ve turizmden oluşan zenin bir sosyal hayat mozaiği bekliyor.

Almanya’da yaşamın dinamiklerine baktığımızda öncelikle gelişmiş ulaşım ağı öne çıkıyor. Ülke genelinde gelişmiş bir ulaşım ağı olan Almanya‘da düşük maliyetle konforlu ulaşım hizmetlerinden faydalanabiliyor. Almanya oturma ve çalışma izni almak isteyenleri bekleyen cazibelerden biri de ulusal ve uluslararası seviyede yapılan spor organizasyonlarıdır. Yaşamı bir keyfe dönüştüren bu etkin her sor branşında olduğu gibi sanatın her alanında da aynı şekilde dünya standartlarında etkinlikler düzenlenerek gerçekleştirilmektedir.  Almanyada oturma ve çalışma izni almayı cazip hale getiren belki de en önemli etken eğitim standartlarıdır denebilir. Sosyal hayat ve ekonomik hayatla bütünleşen Alman eğitim sistemi bireyleri global dünya ile bütünleştirerek kendini gerçekleştirmiş bireylerin yetiştirilmesini sağlıyor. Bu siteme dahil olan yabancılar da entegrasyon sürecini hızlandıran süreçle aynı  eğitimi alarak hem sosyal hayatlarında hem de iş Hayatlarında hayal ettikleri amaca ulaşıyorlar. Almanya’da hayatı kolaylaştıran ve cazip hale getiren diğer özelliklere baktığımızda özellikle Federal Suç İstatistik Raporu’nda belirtildiği gibi şiddet içerikli suçlarda  görülen büyük düşüş  ile huzurlu ortam öne çıkmaktadır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=EylOr092Fcc”][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=gzYjdvQ0Tug”][/vc_column][/vc_row]