[vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Karayiplerde Yatırım ile Vatandaşlık

Körfezin güney doğusunda bulunan Karayipler Meksika ve Kuzey Amerika, Orta’nın doğusunda Amerika ve Güney Amerika’nın kuzeyinde adı Carib’in yerli kabilesi bölgesi. Karayipler Plakası’nda, Batı Indies, 7.000’den fazla adadan oluşur. Sakinlerin çoğu Batı Afrikalıların torunlarıdır. XVIII.Yüzyılda tarlalarda çalıştı. Kültür, her ülkenin dinleri ve dilleri benzersiz ve çeşitlidir çeşitli tarihsel iktidar etkilerinden dolayı. Popüler yerel müzik tarzları: reggae, soca, calypso, salsa, rhumba, Hint turşusu ve tava müzik festivallerinde doruğa çıkıyor
uluslararası yıldızları çeken adalar boyunca. Karayipler sadece tatilcileri değil aynı zamanda anlayışlıları da cezbediyor iş yatırımcıları ve macera arayanlar da. Cazibesi hem lüks tatil köyleri hem de yeni adalar, geniş bir gezgin yelpazesi. Seyahatleriniz sizi hangi adaya götürürse götürsün, kendinizi içine bırakın Karayip havası. Her zaman “İyi Günler” deyin ve asla yolculuğun kendisinin önemi. Biraz sabır ve yolda harika bir mizah anlayışı, yalnızca sizi zenginleştirmeye macera.

Yatırım Yoluyla Vatandaşlığın (CBI) yalnızca birkaç yüze kadar değişen maliyetlere sahip pasaport satışı bin dolardan yarım milyona. Özünde, CBI programlar, bu bir zamanlar mücadele eden ulusları turizm destinasyonlarından sonra çok aranan. Toplanan para ekonomik vatandaşlık, ekonomik vatandaşlıktan yararlanacak programlara yönlendirilir. yerel halk ve ekonomik istikrar için bir temel oluşturmak çok önemli gelişen uzun ve kısa vadeli işler yaratarak bu küçük adaların hayatta kalması için endüstriler. uygulama okullar, hastaneler, tarım dahilindeki sosyal projelerin sağlık ve yenilenebilir enerji çok ihtiyaç duyulan altyapısı.
Örneğin yetkili gayrimenkul edinimini ele alalım: inşaat işleri hemen oluşturulur, yönetim ve hizmetle ilgili istihdam, ardından konaklama, genel olarak vergi tabanını artırır ve turizmi olumlu etkiler gelişme. Başarılı bir tatil beldesi yaratmak çok zordur. İçinde tatil köyü geliştiricilerinin ilgisini çekmek için, destinasyon, yolcuların yüksek doluluk oranını başarıyla sürdürme yeteneği, yeterli hava nakliyesi gerektiren. Tersine, havayolları katı gerektirir bağlı olarak, uçakların dolu olacağını garanti eder. birden çok tatil yeri, tatil evi, restoran ve
geliştirilmesi milyarlarca dolara mal olabilecek diğer temeller. Bunlar ekonomik vatandaşlık programları bir kişinin can damarı olabilir uzak ada, bu ülkelerin buradan çıkmasına izin veriyor ikilem: gerekli turizm omurgasını oluşturmak, o zaman havayollarını çekerken aynı anda gelir sağlar, değil küçük hükümetler için maliyetli harcamalar. Tarafından vatandaşlık yatırım programları, bunların başarısı için kilit unsurlardır. ada ülkeleri ve bireysel vatandaşlarının ekonomik başarısı.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]